DE Jobs

Search from over 2 Million Available Jobs, No Extra Steps, No Extra Forms, Just DirectEmployers

Job Information

The LEGO Group Projekt vezető Üzemeltetési területen in Nyiregyhaza, Hungary

Projekt vezető Üzemeltetési területen

  • Location Nyíregyháza, Hungary

  • Job ID 0000016513

  • Category Project / Program Management

Job Description

A gyár és iroda épületeinket üzemeltető csapatunk tagjaként kollégánknak lehetősége nyílik arra, hogy új berendezések, technológiák, épületek kivitelezését vezesse, illetve gyártási technológiák átalakítását támogassa, mindezt a legmagasabb standardok betartása mellett. Ide tartoznak a fűtési-hűtési, szellőzési, sűrített levegős, BMS valamint épület jellegű beruházások valamint a modern energiamegoldások fejlesztése és integrálása.

Milyen feladatokat lát el nálunk a Projekt vezető az Üzemeltetési területen?

  • Az épületeket, infrastruktúrát, illetve a gyártási technológiát érintő épület jellegű fejlesztések, módosítások önálló lebonyolítása

  • beruházások előkészítése, lebonyolítása

  • különböző szakági kivitelezők munkájának összehangolása a termeléssel

  • Energiahatékonysági beruházások előkészítése, lebonyolítása

  • Külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás, együttműködés

  • A projekttel kapcsolatos költségek, határidők kontrollálása, magas színvonalú megoldások biztosítása

  • Garanciakezelési feladatok ellátása

Ami a pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Épületgépész, Épületautomatizálási vagy Épületvillamos végzettség és gyakorlat

  • Kivitelezési projektben vagy üzemeltetési területen szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat

  • Gyártó környezetben szerzett tapasztalat, illetve a nemzetközi/multikulturális vállalati környezetben szerzett tapasztalat előny

  • Rendszerszintű gondolkodás a különböző szakágak összehangolásában

  • Műszaki ellenőri vagy tervezői jogosultság előny

  • Alapfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban) előny (belső képzés biztosított)

#LI-PH

Mi vár rád a LEGO Csoportnál?

Itt olvashatsz néhányat a juttatásaink közül, amikre számíthatsz:

  • Gyermekgondozási távollét és gyermekvállalási támogatás – Extra támogatást biztosítunk erre a meghatározó időszakra.

  • Biztosítások – Minden kollégánk kiterjedt élet- és balesetbiztosításban részesül.

  • Mentális jóllét – Szeretnénk megfelelő figyelmet fordítani a mentális jóllétedre, ezért számos helyi kezdeményezéshez és programhoz tudsz majd csatlakozni, mely ezt a célt szolgálja, illetve hozzáférést adunk a Headspace alkalmazáshoz is.

  • Dolgozói kedvezmény – Már az első munkanapodtól kezdve jogosult leszel programunkra, melynek keretében LEGO termékeket tudsz kedvezményesen vásárolni.

  • Bónusz – Mindent megteszünk annak érdekében, hogy sikereinket közösen érjük el, és az elért eredményeket bónusz rendszerünk szerint honoráljuk.

  • Rugalmas munkavégzés – Globális irányelveinkkel összhangban lehetőséged lesz rugalmasan dolgozni – akár irodából, akár otthonról.

A gyermekek a példaképeink. Kíváncsiságuk, kreativitásuk és képzelőerejük minden tevékenységünket inspirálja. Arra törekszünk, hogy a LEGO Csoportnál egy sokszínű, dinamikus és befogadó környezetet teremtsünk, ahol mindenki biztonságban érzi magát, megbecsülik, és ahová tartozhat.

A LEGO Csoport mint munkáltató büszke arra, hogy egyenlő esélyeket biztosít a munkavállalók számára. Elkötelezettek vagyunk az egyenlő foglalkoztatási lehetőségek és az egyenlő bérezés mellett, függetlenül a faji hovatartozástól, bőrszíntől, vallástól, nemtől, nemzeti hovatartozástól, szexuális irányultságtól, fogyatékosságtól vagy nemi identitástól.

A LEGO Csoport teljes mértékben elkötelezett a gyermekek jogai és jólléte mellett világszerte. Szeretnénk felhívni a figyelmed, hogy olyan pozícióinknál, melyben a napi munkád során gyerekekkel fogsz foglalkozni, a kiválasztási folyamat része a kiskorúak védelmét biztositó háttérvizsgálat lefolytatása. Köszönjük, hogy osztozol a gyermekek jogai iránti globáliselkötelezettségünkben!

Képzeld el, hogy felépíted álmaid karrierjét és valósítsd meg!

Csatlakozz a LEGO® Csoporthoz még ma !

DirectEmployers